Помогите, пожалуйста, решить задачу. Вычислите массу соли, которую получили после взаимодействия 5 моль NaOH и сульфур (6) оксид

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
2NaOH+SO3=Na2SO4+H2O З рівняння бачимо, що кількість речовини лугу в два рази більша ніж кількість речовини утвореної солі Тобто, з 5 моль лугу ми можемо отримати 2,5моль солі Обчислимо масу солі Для цього молярну масу потрібно помножити на кількість речовини 126•2,5=315 грам Відповідь:315 грам