ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА РОЗИБРАТЬ СИНТАКСИЧНО ВОТ ЄТО РЕЧЕННЯ ДАЮ 20 БАЛИВ Я знаю: мама любить мене, бо завжди знаходить час, щоб усього мене навчити...

ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА РОЗИБРАТЬ СИНТАКСИЧНО ВОТ ЄТО РЕЧЕННЯ ДАЮ 20 БАЛИВ Я знаю: мама любить мене, бо завжди знаходить час, щоб усього мене навчити...ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА РОЗИБРАТЬ СИНТАКСИЧНО ВОТ ЄТО РЕЧЕННЯ ДАЮ 20 БАЛИВ Я знаю: мама любить мене, бо завжди знаходить час, щоб усього мене навчити. Минулого тижня вона показала мені, як вишивати хрестиком - цього року я сама зроблю всім подарунок на Різдво.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
(розповідне,неокл, просте двоскл, непош, повне,)-1 речення (розповідне, неокл, просте, двоскл, пош, повне.) - 2 речення