Помогите пожалуйста! Розкрийте дужки, правопис часток та сполучників. 1. Сьогодні бійці з більшим нетерпінням, ніж (будь) коли, чекали бою 2. Який швидкий! На волю! Ти (но) краще не дуже (то) на проміння вилазь. 3. На чужині (н...

Помогите пожалуйста! Розкрийте дужки, правопис часток та сполучників. 1. Сьогодні бійці з більшим нетерпінням, ніж (будь) коли, чекали бою 2. Який швидкий! На волю! Ти (но) краще не дуже (то) на проміння вилазь. 3. На чужині (не) ті люди, тяжко з ними жити, ні (з) ким буде поплакати, (ні) поговорити. 4. Добрі жнива колись (то) будуть 5. Без ворогів можна в світі як (небудь) прожити 6. Не втирайте (ж) мої сльози, нехай собі ллються, чуже поле поливають (що) дня і (що) ночі. 7. Життю - (ні) кінця, (ні) краю. 8. Одежа на ньому (аби) яка, сорочка розхристана, чоботи порвані. 9. Нам (ні) чого втрачать, хіба (що) кайдани! 10. Хіба (ж) то не для нас - усе, що ми створили, що оросив наш піт і освятила кров?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1 будь-коли. 2 ти-но, дуже-то. 3 не, ні з ким. 4 колись-то 5 як-небудь 6 ж, щодня, щоночі 7 ні кінця, ні краю 8 абияка 9 нічого, хіба що 10 ж,