Помогите пожалуйста с казахский упр 4вставить слова, упр 5 составить предложения

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1)4 2)2 3)4 4)5 это 4 упражнения
Гость
Біздін сыныпта жиырма бір оқушынын бесеуі жоқ. 5-УПРАЖНЕНИЕ. СОЙДЕТ? 1)Біздің кабинетте он бес компьютер бар. 2)Біздің компьютерлік кабинет екінші қабатта орналасқан. 3)Кабинетте он бес оқушы жұмыс істей алады. 4)Осы кабинетте екі интерактивті тақта бар. 4-УПРАЖНЕНИЕ. СОЙДЕТ?