Помогите пожалуйста с пeрeводом тeкста, очeнь нужно Әке мен ана ұл-қыздарын «әдепті бол» деп тәрбиелейді. Қазақ отбасында балаларын мейірімділікке, имандылыққа баулыған. Отбасында үнемі осындай тәрбие алған бала өздігінен тіл а...

Помогите пожалуйста с пeрeводом тeкста, очeнь нужно Әке мен ана ұл-қыздарын «әдепті бол» деп тәрбиелейді. Қазақ отбасында балаларын мейірімділікке, имандылыққа баулыған. Отбасында үнемі осындай тәрбие алған бала өздігінен тіл алғыш, адал, ұқыпты, тиянақты болып өседі. Әке мен ананың балаларына қоятын ең басты талап-тілектері – баласының әдепті, мәдениетті болып өсуі.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
вот перевод текст. Отец и мать, сыновья и дочери "Будь честен," учит он. Казахские дети доброй нравственности, семейных мудрый. Ребенок воспитывался в семье всегда один и тот же само-послушными, честный, аккуратный и чистый растет. Это детский отец и мать является наиболее важным компонентом спроса его этических и культурного роста