Помогите пожалуйста с вопросами по каз яз на не каторые вопросы я ответила а другие не понимаю Помогите пожалуйста!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
оған бәрі керек мен пирамиданы өз қолымен жасадым иә мен бәйтеректі көрдім иә мен ханшатырды көрдім иә мен пирамиданы көрдім иә мен ақ орданы көрдім иә мен астанаға бардым иә маған астана қаласы ұнады алма алматының символасы бәйтерек астананың симаоласы білмеймін дос туралы иә мен мақал білемін иә