ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА сделать домашнее задание: 1) Визначте групу іменників, що правильно вжиті в давальному відмінку ОДНИНИ: а) директорем, другом, князем. б) директореві, другу, князєві. в) директорові, другові, князеві. 2) Пос...

ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА сделать домашнее задание: 1) Визначте групу іменників, що правильно вжиті в давальному відмінку ОДНИНИ: а) директорем, другом, князем. б) директореві, другу, князєві. в) директорові, другові, князеві. 2) Поставте іменники у давальному та місцевому відмінках однини. Виділіть закінчення: кінь - .........., .............. вчитель - ......., ............ будинок -.........., .............. гай - ........., .... Андрій Іванович - ......., .......... їжак - ......., ...... школяр - ......, ............. край - ........, ............. день - ......., .......... дядько Петро - ......, ................ 3) Визначте групу іменників, що правильно вжиті в місцевому відмінку ОДНИНИ: а) хлопцем, каменем, батьком. б) на хлопцеві, на каменю, на батьку. в) на хлопцеві, на камені, на батькові ОГРОМНОЕ СПАСИБО, даю 40 баллов
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1)-Б 2) коню;на коні вчителю; на вчителю будинку;на будинку гаю; у гаю Анрію Івановичу;на Андрієві Івановичу їжаку;на їжаку школяру;на школярі краєві; на краю дядьку Петру; на дядькові Петрові 3) В Я думаю так
Гость
1. В. Можна писати як і другові так і другу, але зважаючи на помилку в Б варіанті, останьому слові, відповідь буде -В 2. 1.Коню, на коню 2.Вчителі,на вчителі  3.Будинку,на будинку 4.Гаєві/гаю, на гаю і т.д.  3.в.