Помогите пожалуйста! !!!! синтаксичний розбір речення 1)Лише в глибині лісу подеколи глухо застонал горщик ,та зрідка вловлюється тонке дихання мухи. 2)Буває ледь чутно продзвенить бджола облітаючи чергову лісову квітку та басо...

Помогите пожалуйста! !!!! синтаксичний розбір речення 1)Лише в глибині лісу подеколи глухо застонал горщик ,та зрідка вловлюється тонке дихання мухи. 2)Буває ледь чутно продзвенить бджола облітаючи чергову лісову квітку та басовито прогулке чимось невдоволений волохатий джміль
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1.Розповідне ,неокличне,складається з 2 частин: 1 - частина (Лише в глибині .....горщик):  двоскладне поширене , неускладнене 2-частина (та зрідка.....мухи) : двоскладне поширене , неускладнене