Помогите пожалуйста ! Складіть і запишіть три розповідні речення про прихід весни.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
весна прийшла всо зачвило перві квіти роспскаються. ранея весна прийшла тварини прокидаються з зимовий сплячки. пізнай весна прийшла повсуду тайть сниг ручейки тичуть з новою силою.
Гость
Прийшла весна і все розквітло, і заспівало, і ожило. З приходом весни кожна травиночка оживає від зимової сплячки, прокидається сонечко. Тваринки дуже радіють коли приходить весна :)