Помогите пожалуйста составить диалог на тему дежурство. Используя вот эти словосочетания в диалоге. Даю 30 баллов. Шанды сурту, еденде жуу, шкафтын ешен жинау, гулдерде сугару, тактаны сурту, парталарды, орындыктарды дурыс кою...

Помогите пожалуйста составить диалог на тему дежурство. Используя вот эти словосочетания в диалоге. Даю 30 баллов. Шанды сурту, еденде жуу, шкафтын ешен жинау, гулдерде сугару, тактаны сурту, парталарды, орындыктарды дурыс кою, борды е келу. И перевод диалога на русский. Спасибо
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Бүгін Арман мен Арай кезекші. Арай: