Помогите, пожалуйста, составить диалог на тему "Кино" на казахском языке! 5 вопросов, 5 ответов. Очень нужно для экзаменов!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
-Сен киноны жақсы көресін ба? -Ия,сенде киноны жақсы көресін а? -Ия,менде киноны жақсы көрем. -Ал сен қандай жанр көресін? -Мен комедия,фантастика жанырларын көрем.Сен қандай жанр көресін? -Мен боевик,мелодрама,мистика туралы көремін. -Жүр кино көріп қайтайық. -Жүр.