Помогите пожалуйста составить диалог на тему "В ресторане" или "В кафе"на казахском языке

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
сабак аякталды жадын орта айлары демалыс кез еди мен казакстанга саяхатка бардым сол жерде анам екумиз мейрамханага барып отырдык онын иши оте адеми тагамдарыда керемет маган ол жер унады келесиде мен миндетти турде казакстага барам вот так напиши