Помогите пожалуйста составить на английском рассказ 5 предложений на тему: Мое любимое радио(желательно про love radio

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
As for me I love listening to the radio. Every morning I go jogging and I always have Love radio in my headphones. The best DJs work there. There are a lot of funny interesting programmes there. And of course best new songs are played there.