Помогите пожалуйста составить сочинение на казахском, на тему" с сегодняшнего дня начну меняться! " пожалуйста очень надо. Срочно!!!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Бүгінгі күннен бастап өзгеремін. Мен бүгінгі күннен бастап өзгеруді жөн көрдім. Өзгеруді қалаған себебім әр бір адам мені көрген кезде тамсанып қараса екен деймін. Мен өзгертіретіндерім мыналар: әр қашан да күліп жүретін болам, әр адамға көмектесем, баршасына жақсылық істейм, анамды сонымен бірге жақындарымды қуантып журем, халқыма адал қызмет етуді үйренемін.