Помогите, пожалуйста, составьте небольшой диалог о Леголэнде. Чтобы играло два лица. На английском языке.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
- Oh, Hi Steve! - Hi John! What are you doing in Legoland? - I came here to see some lego buildings. My parents did it for my birthday. - Is it your birthday today? - Yes! - Oh, let me lead you around all places here. - I don't think that i can. Could you lead somewhere very interesting and fantastic? - Of Course. Let's go!