Помогите пожалуйста !!срочно !!!!!нужен маленький рассказ про театр !на казахском языке !!!!!!!!!!спасибо большое!!!!!!!!!!!предложений 5-6 больше не надо

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Біздің елімізде театорлар көп Мен театорға барып көрсетілімдер көргенді жақсы көремін. Мен театорға құрбыларыммен ертегі көруге бардым. Біз театордан өте риза болып шықтық. Таяуда қаламыздың театорында "Қозы көрпеш Баян сұлу" қойылымы болады. Соған құрбыларымызбен барамыз деп уәделесіп қойдық.