Помогите пожалуйста срочно. Төмендегі сөйлемдердін дурыс- бурысын анықтандар. 1) Адамнын басында мандай, кас, көз, төбе, шаш, ауыз, кірпік, мурын, кол, ерін орналаскан.2) Өкпемен дем аламыз, колмен устаймыз.3) Аякпен ойлаймыз,...

Помогите пожалуйста срочно. Төмендегі сөйлемдердін дурыс- бурысын анықтандар. 1) Адамнын басында мандай, кас, көз, төбе, шаш, ауыз, кірпік, мурын, кол, ерін орналаскан. 2) Өкпемен дем аламыз, колмен устаймыз. 3) Аякпен ойлаймыз, кулакпен естиміз. 4) Журекпен иіскейміз, тіспен көреміз.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1;2 дурыс болады: 3;4 бурыс болады: