Помогите пожалуйста, СРОЧНОМ!!! Напишите 10-12 предложений про Новый год на казахском, с переводом если можно

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Мине Жана Жылы келди.Жана Жылды букил Алем тойлайды,дастархан жасап,бир барине конакка барады.Шыршаны ашекейлеп,турли турли ойыншыктарды iледI.Сагат он екиде бiздiн елбасы президентимиз букiл халыкты куттыктайды.Мен Жана жыл мерекесин Жаксы коремин.