ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА СРОООООООООООООЧНОООО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Напишите сочинение на казахском     Менин әриптесим (МОЙ(Я) КОЛЛЕГА)

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
                                          Менің әріптесім. Менде жұмыста әріптесім бар.Ол өте жақсы жұмыс істейді.Онын аты Алия.Ол жиырма екіде жаста.Біз жақсы достар.