Помогите пожалуйста)) Треба написати план до "Лісової пісні" Лесі Українки))

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
І. ''Лісова пісня'' лесі Українки - шедевр української драматургї. ІІ. Казковий світ Полісся у ''Лісовій пісні'' Лесі Українки.    1. Жанр твору.    2. Основна проблема ''Лісової пісні''    3. Сюжет і композиція ''Лісової пісні''.    4. Соціальний конфлікт драми-феєрії.    5. Образи Мавки та Лукаша - уявленя Лесі Українки про людину. ІІІ. Джерала драми-феєрії.