Помогите пожалуйста!!!))) у людини ластовиння успадковується як домінантна ознака, у родині де батько мав ластовиння, а в матері його не має - народився син з ластовинням і дві доньки без ластовиння. визначити генотипи батьків ...

Помогите пожалуйста!!!))) у людини ластовиння успадковується як домінантна ознака, у родині де батько мав ластовиння, а в матері його не має - народився син з ластовинням і дві доньки без ластовиння. визначити генотипи батьків і дітей.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
       Фенотип ген генотип веснушки   А     АА,Аа нет веснушек      а         аа Решение Р мать аа * отец Аа G          а      /А.а F1 Аа.аа       50%/50%   веснушки/нет веснушек сын унаследовал генотип Аа. дочери аа Ответ: генотип матери аа.отца Аа. сына Аа.дочерей аа