Помогите пожалуйста Утворіть форму родового, давального, орудного відмінка однини належних чоловікам і жінкам прізвищ (імена й по батькові додайте самостійно). Мацько, Щербак, Чайка, Вовканич, Добрій, Лебідь

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Н.в. Мацько Ганна Петрівна Р.в. Мацько Ганни Петрівни Д.в. Мацько Ганні Петрівні З.в. Мацько Ганну Петрівну О.в. Мацько Ганною Петрівною М.в. у Мацько Ганни Петрівни Н.в. Щербак Юрій Сергійович Р.в. Щербака Юрія Сергійовича Д.в. Щербаку Юрію Сергійовичу З.в. Щербака Юрія Сергійовича О.в. Щербаком Юрієм Сергійовичем М.в. у Щербака Юрія Сергійовича Н.в. Чайка Тетяна Іллівна Р.в. Чайки Тетяни Іллівни Д.в. Чайці Тетяні Іллівні З.в. Чайку Тетяну Іллівну О.в. Чайкою Тетяною Іллівною М.в. у Чайки Тетяни Іллівни