Помогите пожалуйста .Вот текст можете написать другой но только похожий начало должно быть не Hey Mike а Hey Владимир Владимирович. Придумайте что хотите но только помогите пожалуйста .Очень прошу вас .)

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
-Hey Vladimir Vladimirovich!Tell me how are you? -Good!And why I was not in school today?(Это диалог.Но это случайно не про Владимира Путина? х) В низу напишу ещё) -I....I was ill... -Good..Referense? -No...Do not went! 2.Hey Vladimir Vladimirovich!Look to the right, where you can follow any responses to see our new street.And look to the left and we go through the biggest street in Moscow! This Tverskaya Street is the longest street in Moscow.(вот как-то выбирайте)