Помогите пожалуйста вставить эти слова (мен,бізді,сізге,сен,ол,олар.) в место многоточек.1...күтіп тұрғанда сен қорықтың ба? 2... сыныпқа кіргенде біреу орындықтарда құлатып тастапты. 3.Кеше....телефон соққанда мекенжайыңызды с...

Помогите пожалуйста вставить эти слова (мен,бізді,сізге,сен,ол,олар.) в место многоточек. 1...күтіп тұрғанда сен қорықтың ба? 2... сыныпқа кіргенде біреу орындықтарда құлатып тастапты. 3.Кеше....телефон соққанда мекенжайыңызды сұрамаппын. 4.... көрмеге келгенде көп нәрсе көрер еді 5.... тамақтанып болғанша мен киімімді үтіктеп алайын 6....мектепке келгенде дейін спортзалды дайындап қою керек
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) бызды 2)мен 3)сызге 4)сен 5)ол 6)олар