Помогите, пожалуйста .Выберете правильный вариант:  if you were good at English  a) you will study... b) you could work... c) you can watch   if you studied in Australia, a) you can play... b) you might be a student... c) knew ...

Помогите, пожалуйста .Выберете правильный вариант:  if you were good at English  a) you will study... b) you could work... c) you can watch   if you studied in Australia, a) you can play... b) you might be a student... c) knew some words...
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
you could work you might be a student