Помогите пожалуйста выполнить Д/з мне задали домой игру "Четверте зайве"(компетентнiсть продуктивнои творчои дiяльностi)Слова:1)Пальто,меню,Сульженко,(Тарас),сором.2)Коваленко,(Надiя),МВС,понi,любов;3)соло,Днiпро,кiно,кiмоно;4)...

Помогите пожалуйста выполнить Д/з мне задали домой игру "Четверте зайве"(компетентнiсть продуктивнои творчои дiяльностi)Слова:1)Пальто,меню,Сульженко,(Тарас),сором.2)Коваленко,(Надiя),МВС,понi,любов;3)соло,Днiпро,кiно,кiмоно;4)село,чоло,ООН,товариство.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1- меню, це незмінюваний іменник, а інші три тут змінювані 2- любов - це змінюваний іменник, а інші три тут незмінювані 3-Дніпро - змінюваний 4-ООН - незмінюваний