Помогите пожалуйста я не поняла как выполнить это здание. Бес жолды тақпақтың құрылымы: 1 Тақырыпқа қатысты бір зат есім ( кім? не?) 2 Бірінші зат есімге екі сын есім ( қандай) 3 Бірінші зат есімге үш етістік ( не істеді/ істей...

Помогите пожалуйста я не поняла как выполнить это здание. Бес жолды тақпақтың құрылымы: 1 Тақырыпқа қатысты бір зат есім ( кім? не?) 2 Бірінші зат есімге екі сын есім ( қандай) 3 Бірінші зат есімге үш етістік ( не істеді/ істейді) 4 Бірінші зат есіммен төрт сөзден тұратын сөйлем құрастыру. 5 Зат есімге синоним сөз.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1)батыр 2)ержурек кайсар 3)коргайды куреседі сыйлайды 4)елін,жері ушін куреседі 5)жауынгер