ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА!!!! За припущенням, що ступінь дисоціації електроліту дорівнює 100%, обчисліть сумарну кількість речрвини йонів, якщо у воді розчинили 2 моль алюміній хлориду

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
AlCl₃ ⇄ Al³⁺ + 3Cl⁻  З рівняння електролітичної дисоціації алюміній хлориду слідує, що з одного моль утворюються 4 моль йонів, за умовами з двох моль утвориться вдвічі більше йонів тобто 8 моль йонів.