Помогите пожалуйста заранее огромнейшее спасибо! 3-тапсырма Еңбек сабағында әлдебір қажеті затты немесе әшкейлі нәрсені жасауға болады. Сыйлыққа беретін қандай затты жасауға болатыны туралы шағын шығарма жазыңдар

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
енбек сабагында кагаздан гул ушак жасап ойнауга болады.сыйлыкка куттыктау кагазын жасауга болады куттыктау кагазды сегизинши науырызга жана жылга туган кунге истеп сыйлауга болады. сыйлыкка бирдене сатып алуга болады ол ушин сыйлык сыйлайтын адамнан не унатасын не калайсын деп сурауга болады.