Помогите пожалуйста, завтра экзамен!!! Нужно составить диалог про лето на казахском языке. Заранее спасибо!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
вот: -Салем, м1не коптен куткен жаз да, келип жетти, жазгы демалысты кайда отк1зес1н? -Салем,иа,коптен куткен ыстык жаз.Мен ал1 жоспарлаган жокпын,сен оз1н не ойластырып журс1н? -Мен жазда ауылга барып кайтайын дегенмин -Ата-аженн1н уй1не ма? -Иа, дал солай -Мен де жазгы демалысымды сол оз1м1зд1н ауылдан бастамакпын -Жарайсын,сау бол -Кор1скенше!