Помогите пожалуйста!!!1)they've turned everything ... here!2)what made him turn ... here so unexpectedly?3)I'll turn her ... a frog.4)turn your pockets ... now!5)I turned... and saw my brother's face in the window.6)Mary was tu...

Помогите пожалуйста!!!1)they've turned everything ... here!2)what made him turn ... here so unexpectedly?3)I'll turn her ... a frog.4)turn your pockets ... now!5)I turned... and saw my brother's face in the window.6)Mary was turning... the pages of her book without reading.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
они превратили все здесь! 2) что заставило его повернуть... здесь так неожиданно? 3) я в свою очередь ее... frog.4)turn... карманы теперь! 5) я повернул... и увидел лицо моего брата в window.6)Mary... превращается на страницах своей книги без чтения.