Помогите пожалуйста,нужно из этих диалогов сделать прямую речччьььь Ще стародавній філософ Епіктет пояснював, що людина має слухати вдвічі більше, ніж говорити. Мудрець наполягав: - Краще слухати, ніж говорити. - Чому? Мудрець ...
Помогите пожалуйста,нужно из этих диалогов сделать прямую речччьььь
Ще стародавній філософ Епіктет пояснював, що людина має слухати вдвічі більше, ніж говорити. Мудрець наполягав:
- Краще слухати, ніж говорити.
- Чому?
Мудрець відповідав:
- Недарма нам Бог дав один язик і пару вух.
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Ще стародавній філософ Епіктет пояснював, що людина має слухати вдвічі більше, ніж говорити. Мудрець казав, що краще слухати, ніж говрити, бо недарма нам Бог дав один язик і пару вух.