ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА..ОЧЕНЬ СРОЧНО!!! как будет на казахском... Весной ,мы ломоносовцы выходим на субботник и очищаем нашу любимую школу.В прошлом году 11 классы посадили около 80 саженцев различных деревьев.Мы заботимся о нашей...

ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА..ОЧЕНЬ СРОЧНО!!! как будет на казахском... Весной ,мы ломоносовцы выходим на субботник и очищаем нашу любимую школу.В прошлом году 11 классы посадили около 80 саженцев различных деревьев.Мы заботимся о нашей природе !
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Көктемде, біз сенбі қалдыру және біздің сүйікті мектеп тазартуға lomonosovtsy. Өткен жылы, 11-сынып түрлі ағаштардың шамамен 80 көшет екті. Біз табиғат қамқорлық!
Гость
Көктемде, біз сенбі қалдыру lomonosovtsy және 11-сынып біздің табиғаты туралы түрлі derevev.My қамқорлық шамамен 80 көшеттерін отырғызды, өткен жылы біздің сүйікті shkolu.V тазартуға! (Köktemde, biz senbi qaldırw lomonosovtsy jäne 11-sınıp bizdiñ tabïğatı twralı türli derevev.My qamqorlıq şamamen 80 köşetterin otırğızdı, ötken jılı bizdiñ süyikti shkolu.V tazartwğa!)