Помогите пожалуйста!!!!Очень срочно)Буду очень благодарна написати власне висловлення що означає тримати максимальне навантаження в житті?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
  Це означає бути завжди під навантаженням ,адже Славко постійно заздрив Юлькові. і тому старався робити те що він, але йому не завжди вдавалося і він був під навантаженням.