Помогите пожалуйста!!!Поставьте окончания казахских падежей.Орман(Б.с) келді.Әмина әже(І.с) немере(К.ж, Т.ж, 3 жақ)Ыдыс(Б.с) салды.Өз бет(Т.ж, 3 жақ, К.с)Таза ауа(Ж.с).Шие(Т.с) жеңіз.Орман(Ш.с) теріп әкелдім.Сырт(Б.с) ата жөнел...

Помогите пожалуйста!!! Поставьте окончания казахских падежей. Орман(Б.с) келді. Әмина әже(І.с) немере(К.ж, Т.ж, 3 жақ) Ыдыс(Б.с) салды. Өз бет(Т.ж, 3 жақ, К.с) Таза ауа(Ж.с). Шие(Т.с) жеңіз. Орман(Ш.с) теріп әкелдім. Сырт(Б.с) ата жөнелді. За ранние спасибо.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Орманға келді, Әминаның әжесі, ыдысқа салды, шиені жеңіз, орманнан теріп әкелдім, сырқа ата жөнелді