ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА!!!!!!!!!СРОЧНО!!! СОСТАВЬТЕ МИНИ ТЕКСТ 5-6 ПРЕДЛОЖЕНИЙ ПРО ЛЮБОЙ ВИД СПОРТА: БОКС,ХОККЕЙ,БИАТЛОН,КОНЬКИ,ТАНЦЫ И Т.Д НА КАЗАХСКОМ ЯЗЫКЕ!!!! ( желательно с переводом на русский) Буду очень признателен

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Мен спортты сүиемің. Менің сүиікті спорттың түрі: Футбол. Мен футболды 9 жасыннан ойнаймың. Мен қаладағы футбол секциясыңа барамың. Менің сүикті командам Челси. Ал футболисттер жағынан мен криштиану Роналдоны сүиемің. Ол өте жақсы ойнайды. Мен балалардың бәріне айтмын, футболды ойнандар, спортпен шұғылдандар.
Гость
Бокс,бул спорттын ен ауыр тури.Себеби,мундай спортта жаракат алу оте онай.Сонымен катар жаксы жактары бар.Егер жарыстарда женип жатсан оз елиннын мактанышына айналасын.