Помогите пожалуйста!!!які прикметники належать до присвійних Грінченків словник, шевченківські вірші, Шевченкова хата, Шевченківська премія, Нобелівська премія, батьківські збори, батькова шапка, батьківське ставлення.

Помогите пожалуйста!!! які прикметники належать до присвійних Грінченків словник, шевченківські вірші, Шевченкова хата, Шевченківська премія, Нобелівська премія, батьківські збори, батькова шапка, батьківське ставлення.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
шевченківські вірші,батькова шапка,грінченків словник