Помогите пожалуйста.Звуковий розбір слова Ганнуся,нужно каждую букву обозначить голосна чи приголосна, дзвінка чи глуха, тверда чи м"яка, наголошена чи ненаголошена.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Г: тверда, глуха, приголосна А: ненаголошенна, голосна Н: тверда, дзвінка, приголосна Н: тверда, дзвінка, приголосна У: наголошенна, голосна С: м"яка, глуха, приголосна Я: ненаголошенна, голосна