Помогите пожалуйсто! нужно сочинение как бы я хотела провести лето на казахском языке.Заранее спасибо!

Помогите пожалуйсто! нужно сочинение как бы я хотела провести лето на казахском языке. Заранее спасибо!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Жаз - менин ен суйикти мезгилдердин бири. Осы жазгы демалыстарды мен асиресе асыга кутип отырмын. Ойткени жазда отбасыммен шетелге демалуга барамын. Ата-анаммен архитектуралык ескерткиштерди, касиетти жерлерди жане дукендерди аралып шыгамыз. Достарыма сыйлыктарды сатып аламын да, калган кундерди уйде олармен кыдырып откиземин.