Помогите пожалйуста! 1) Укажіть катети прямокутного трикутника MNK, у якого кутN=90* 2)У чотирикутнику описаному навколо кола сума двох протилежних сторін =20 см . Знайдіть периметр цього чотирикутника!!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) катеты  NK ; NM гипотенуза MK   - напротив угла N=90 2) описанный четырехугольник стороны  a,b,c,d a+c=b+d сума двох протилежних сторін =20 см a+c=20 b+d=20 периметр Р =a+b+c+d=20+20 =40 см