Помогите пожайлуста Допивши потрібні закінчення у кличному відмінкові в іменниках 1 та 2 відміни. Пан... Ярослав... Добродійка... Пащенко... Панна...Юлія... Валентина... Олексіївна... Пан...господар... Пані...господиня... Коле...

Помогите пожайлуста Допивши потрібні закінчення у кличному відмінкові в іменниках 1 та 2 відміни. Пан... Ярослав... Добродійка... Пащенко... Панна...Юлія... Валентина... Олексіївна... Пан...господар... Пані...господиня... Колега...Ткачук... Голубка...Маруся... товаришка...Ольга... Колега...Максим ... Артем...Іванович... Сергій...Миколайович.. Буду очень благодарен за помощь!!!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Пане Ярославе Добродійко Пащенку Панно Юліє Валентино Олексіївно Пане господарю Колего Ткачуку Голубко марусе Товаришко Ольго Колего Максиме Артеме Івановичу Сергію Миколайовичу