!!Помогите пожайлуста очень надо!!!!! Перебудуйте речення, використавши безособові дієслівні форми на -но, -то так, щоб увага в цих реченнях більше зосереджувалася на результаті дії, а не на ознаці чи виконавцеві. Зразок: Карти...
!!Помогите пожайлуста очень надо!!!!!
Перебудуйте речення, використавши безособові дієслівні форми на -но, -то так, щоб увага в цих реченнях більше зосереджувалася на результаті дії, а не на ознаці чи виконавцеві.
Зразок: Картини біли виставлені для показу. - Для показу було виставлено картини.
1. Текст звернення був надрукований в офісі фірми. 2. Підтвердження знайдені лише наступного дня. 3. Музика була написана відомим композитором. 4. Бенгальскі вогні запалені довкола новорічної ялинки. 5. Директор вручив призи переможцям.
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. Текст звернення був надрукований в офісі фірми. - Текст звернення було надруковано в офісі фірми. 2. Підтвердження знайдені лише наступного дня. - Підтвердження було знайдено лише наступного дня. 3. Музика була написана відомим композитором. - Відомим композитором було написано музику. 4. Бенгальські вогні запалені довкола новорічної ялинки. - Довкола новорічної ялинки було запалено бенгальські вогні. 5. Директор вручив призи переможцям. - Призи переможцям було вручено директором.