Помогите поже ... даю 50баллов!!! Составте с данными словами предложения, ну смысл например казак тили туралы это одно слово ... составте поже !!!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Қазақ тілі туралы айта кетсек ,диалектілерге бөлінбейтіні ғылыми түрде дәлелденген.  2)Бүгін сабақ сағат беске дейін болады. 3)Кітапхана шығысқа қарай орналасқан. 4)Мен бүгін досым мен бірге серуендеуге шықтым. 5)Мен жаңа тақырып туралы ,қосымша ізденістерді жасадым. 6)Мен күн сайын,ерте тұрып,жаттығу жасаймын.