Помогите придумать небольшое сочинение на казахском: Опера және балет театры. Можно просто информацию из интернета, но я не могу найти.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Про оперу не знаю но Про балет напишу: балет-музыкалық театр өнерінің күрделі бір түрі.Сценарий, музыка және xореография қолданылады. Балетте өтетін оқиғаның орнны мен мезгілін меңзеуде декорация, костюмдер мен жарық-сәуле аса маңызды рөл атқарады.