Помогите придумать4 предложения про зиму на каз яз с переводом

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Мен қыста шаңғы тептім.Қыста аққала жасап,мұрнына сәбіз қададым.Қыста ауа-райы өтее суық болады.Маған қыс мезгілі қатты ұнайды.
Гость
Қыс. Өте керемет мезгілдердін бірі. Айнала аппақ қар. Қысты өте жақсы көремін. перевод: Зима. Одно из замечательных времён года. Кругом белый снег. Я люблю зиму.