Помогите прочитать английский текст русскими буквами на анг. звучании : -Do you have any new subjects this year? -Yes,we do.We have Science,information Technology and Drama -Oh!Drama?What do you do at Drama lessons? -We usually...

Помогите прочитать английский текст русскими буквами на анг. звучании : -Do you have any new subjects this year? -Yes,we do.We have Science,information Technology and Drama -Oh!Drama?What do you do at Drama lessons? -We usually sing,danse.Sometimes we ast jut sport plays. -Oh,it should be very interesting!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Зроби У вас є які нові предмети в цьому році?   Так, ми do.we є наука, інформаційні технології і драми   Ох! Драма? Що ви робите на уроках драми?   Ми зазвичай співають, danse.Sometimes ми АСТ виступають спортивні ігри.   О, це повинно бути дуже цікаво!