Помогите прочитать на англ. яз. (напишите русскими буквами пожалуйста) clown, circus, magician, swing. at the circus in the town, there"s a very funny clown! the clown can run, and the clown can jump, run and jump all day, hey!...

Помогите прочитать на англ. яз. (напишите русскими буквами пожалуйста) clown, circus, magician, swing. at the circus in the town, there"s a very funny clown! the clown can run, and the clown can jump, run and jump all day, hey! at the circus in the town, there"s a very funny chimp! the chimp can climb, and the chimp can swing, climb and swing all day, hey!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
кловн,кирсинг,магикиан,свинт,ат зе кирсинг ин зе товн,зерес а вери фанни кловн! зе кловн кан ран,энд зе товн,зерес а вери фанни чимп! зе чимп кан климб,энд зе чимп кан свинк,климб энд свинк элл дэй,хей!