Помогите прошу ! письмо You have got a letter from your English-speaking pen friend ...We are plannig to visit Spain in summer. We are going to spend 10 or 12 days at a hotel near the sea.I think i will be fantastic! Where do ...

Помогите прошу ! письмо You have got a letter from your English-speaking pen friend ...We are plannig to visit Spain in summer. We are going to spend 10 or 12 days at a hotel near the sea.I think i will be fantastic! Where do you usually spend your holidays? What are your favourite holidays activities? How are you going to spend your summer holidays? 80-120 слов Прошу Напишите! Письмо
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Hello, (имя человека кому написать)! We spend our holidays in London! We are going to go sightseeing (поездка на открытом автобусе), playing games near our hotel and go to the London Eye (колесо обозрения в Лондоне)! (Дальше можешь написать сколько вы там времени проведете, а если хочешь измени город, но только уже нужно будет заменить The London Eye!)