Помогите прошу... Завтра сдавать...При послідовному вмиканні у мережу трьох резисторів [latex] R_{1} =4[/latex] Ом, [latex] R_{2}=6 [/latex] Ом, [latex] R_{3} =10[/latex] Ом у ній проходить струм силою I = 5А. Визначити напруг...
Помогите прошу... Завтра сдавать...
При послідовному вмиканні у мережу трьох резисторів [latex] R_{1} =4[/latex] Ом, [latex] R_{2}=6 [/latex] Ом, [latex] R_{3} =10[/latex] Ом у ній проходить струм силою I = 5А. Визначити напругу в мережі і спад напруги на кожному резисторі.
Ответ(ы) на вопрос:
I = const
U = U1 + U2 + U3 = ?
U1 = 5*4 = 20 В
U2 = 5*6 = 30 В
U3 = 5*10 = 50 В
U общ = 20+30+50 = 100 В