ПОМОГИТЕ ПРОШУ!!!!!!!!!!!!!На сторонах OC i OD трикутника ODC позначено відповідно точки А і В такі,що ОА=6см,ОВ=9см,АС=15см,ВD=5см,АВ=4см.Знайдіть довжину сторони СD.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
ОД=ОБ+БД=9+5=14 ОС=ОА+АС=6+15=21 трик.ОДС подібний до трик.ОАБ (за двома сторонами та кутом між ними, бо ОА/ОД=ОВ/ОС, кутДОС - спільний) Із означення подібності трикутників випливає, що ОА/ОД=ОВ/ОС=ВА/ДС 6/14=9/21=4/ДС 4/ДС=9/21 9ДС=84 ДС=9целых1/3 (см)